What People Think About GazetaKohaJone?

Here is what our analysis has shown about people’s perception about GazetaKohaJone (Koha Jonë):
Liberal (45%)
Dominating (52%)
Fatalistic (85%)
Tolerant (96%)
Folksy (100%)
Hostile (53%)
Brilliant (47%)
Positive (99%)

GazetaKohaJone's Old Tweets

Chronological old tweets of GazetaKohaJone (Koha Jonë):
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një gomone e ngarkuar me hashash është bllokuar mbrëmjen e sotme në një aksion ndërkombëtar. Burime nga policia e... https://t.co/918XoWIbMX
 0  0  0
23:01:33 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një gomone e ngarkuar me hashash është bllokuar mbrëmjen e sotme në një aksion ndërkombëtar. Burime nga policia e... https://t.co/rs9FWKzpt7
 0  0  0
23:01:26 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Sevija mund sërish Atletikon, siguron një biletë për në gjysmëfinalen e Kupës (VIDEO) https://t.co/QAxyZyh4cp
 0  0  0
22:23:51 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Mançester Siti është finalisti i parë i “Carabao Cup” për sezonin 2017/18. Skuadra e Pepo Guardiolës ka fituar... https://t.co/54rr75AYVw
 0  0  0
22:05:15 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
https://t.co/6EtdKIzF4T https://t.co/XvCazGwfLc
 0  0  0
21:52:12 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ligji i Luftës është ndër më qesharakët që edhe nëse vazhdon e rri në fuqi, i bën turp fqinjëve tanë dhe nuk mund... https://t.co/WZgkRvssCf
 0  0  0
21:50:20 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Historiani Kastriot Dervishi ka bërë një përmbledhje të asaj që po ndodh me eshtrat e ushtarëve grekë në... https://t.co/wYnoRYfLAs
 0  0  0
21:46:34 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Nga Alket Veliu Derrkuci Napoleon, personazh i George Orwell në librin i tij brilant “Ferma e kafshëve”,... https://t.co/2bGj69WiRc
 0  0  0
21:45:16 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Qyteti 2400 vjeçar i Beratit, i njohur jo vetëm për bukurinë e tij të rrallë është renditur në vendin e dytë mes... https://t.co/kr28hknyMS
 2  4  0
21:40:09 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Qyteti 2400 vjeçar i Beratit, i njohur jo vetëm për bukurinë e tij të rrallë është renditur në vendin e dytë mes... https://t.co/kr28hknyMS
 2  4  0
21:40:09 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
https://t.co/id8wPuGvRZ https://t.co/3cWq6hjQE2
 0  0  0
21:28:19 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
58-vjeçari Sotiraq Alika, efektivi i policisë që qëlloi veten me armë zjarri është në gjendje të rëndë... https://t.co/kzSeTDqFsY
 0  0  0
21:27:02 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Në emisionin e sotëm “Opinion”, është duke u diskutuar çështja e Armos, kompanisë së naftës, që më dy rafinertitë... https://t.co/L2jj2Tifmj
 0  0  0
21:26:39 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Reperi i njohur Stresi është shumë i kërkuar dhe i ndjekur edhe në rrjete sociale ku këngëtari poston shpesh herë... https://t.co/REcJAlV8oa
 0  0  0
21:25:05 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
58-vjeçari Sotiraq Alika, efektivi i policisë që qëlloi veten me armë zjarri është në gjendje të rëndë... https://t.co/rNw4fIoohH
 1  1  0
21:21:14 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mirëqënies Sociale, Ogerta Manastirliu ka vizituar pak minuta më parë aktoren e... https://t.co/CxmsQXbrfa
 0  0  0
21:14:04 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi e ftuar në “360 Gradë” në Ora News, tregoi një... https://t.co/M8nr5z3L7c
 0  0  0
21:11:38 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një punonjës policie në Gjirokastër është vetëplagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme. Raportohet se i... https://t.co/zKwJnRLU1o
 0  0  0
21:04:35 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Facebook ka folur për herë të parë zyrtarisht në lidhje me zërat se rrjeti social po shkakton një efekt negativ... https://t.co/f7BXa5PHUl
 0  0  0
20:59:41 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një 41-vjeçar me banim në Kamzë është nën hetim pasi akuzohet për veprën penale “përdorimi me keqdashje i... https://t.co/Xa25JyuvpO
 0  0  0
20:50:03 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Nëse ne kemi Valbona Selimllarin si missin e përjetshëm e vajzën më të bukur shqiptare, në Kosovë më e bukura... https://t.co/gUPIxtPITh
 0  0  0
20:30:32 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
https://t.co/cS0YWK0aoR https://t.co/O5gLdyxbO4
 0  0  0
20:25:45 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Rishfaqet për herë të parë pas largimit ish-kryeprokurori i Përgjithshëm Adriatik Llalla. Llalla është... https://t.co/yahNgPM1Ol
 0  0  0
20:06:38 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ish-kryeministri Sali Berisha komentoi deklaratën e ambasadorit amerikan Donald Lu, në lidhje me reformën në... https://t.co/WNUXjQvqta
 0  0  0
19:59:30 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ish-lideri i PD, Sali Berisha tha në studion e lajmeve të Ora News me gazetaren Ilva Tare se bashkëpunimi mes PD... https://t.co/R2Na2F2Ilo
 0  0  0
19:57:24 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Zhytësit kanë gjetur nëndetësen e mbretit të drogës, Pablo Escobar. Është dyshja e ish agjentëve të CIA-s, të... https://t.co/SvmhlfLVJD
 0  1  0
19:50:14 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ministria e Kulturës së Rusisë ka ndaluar një film satirik rreth vdekjes së kreut sovjetik Josef Stalin nga... https://t.co/ixzuKTCLLL
 0  0  0
19:49:44 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Në rrugën e Torovicës në Lezhë vazhdojnë të bien gurë nga mali. Tre muaj pas tragjedisë që u mori jetën 3... https://t.co/Br9zURzNon
 0  0  0
19:49:22 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Mbrëmjen e sotme është grabitur një pikë këmbii valutor në Levan të Fierit. Grabitësit dyshohet të kenë marrë... https://t.co/2PiLhGx8TF
 0  0  0
19:29:15 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Shuma e grabitur në pikën e këmbimit valutor në Levan të Fierit pasditen e sotme, sipas burimeve zyrtare të... https://t.co/nUx0NWLkGj
 0  0  0
19:27:57 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
9 minuta dhe 42 sekonda i duhen një operatori të Call Center për të luajtur rrogën e tij në makinat e lojrave të... https://t.co/LAQpmZQXIs
 0  0  0
19:26:23 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Deputetja e PD, Albana Vokshi ka reaguar pas helmimit të 5 nxënëseve në shkollën 9-vjecare "Eftali Koci" të... https://t.co/UxdSCvpSev
 0  0  0
19:23:15 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Në javën e fundit në Seria C, një ndër takimet më interesante ishte ai mes Triestinës dhe Ravenës, pasi vendasit... https://t.co/ut7zrpg8lN
 0  0  0
19:17:52 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Për psikologen Arjana Muça, e ndjera Ariela Murati, e vrarë nga Aldison Belulaj, ditën e diel, ishte më shumë... https://t.co/okiT1bWpfS
 0  0  0
19:14:29 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Vëllezërit e Klement Balilit kanë paditur Policinë e Shtetit në Gjykaten Administrative për katër urdhrat e... https://t.co/qIwTE7uJ08
 0  0  0
19:09:18 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Karta e nacionalizmit dhe e luftes kunder emigranteve po dominon dhe fushaten zgjedhore ne vendin fqinj Itali,... https://t.co/kx0xSilImp
 0  0  0
19:05:44 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një pikë e këmbimit valutor është grabitur pasditen e kësaj të marte në Levan të Fierit. Nën kërcënimin e... https://t.co/uD8eGgXzco
 0  0  0
19:03:30 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Historiani Kastriot Dervishi ka nxjerrë në dritë detaje të reja rreth luftës italo-greke, ku një pjesë e saj u... https://t.co/f8FMGGgQcF
 0  0  0
19:03:00 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Roma po përgatitet për një mini-revolucion në merkato. Verdhekuqtë mund të humbasin për çështje ore shërbimet e... https://t.co/ZzTuVGGEPV
 0  0  0
18:55:05 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Analisti Fatos Lubonja ka folur për bisedimet e fundit mes Shqipërisë dhe Greqisë, në përpjekje për t’i dhënë... https://t.co/oluZp5PlkM
 0  0  0
18:48:22 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
“Keçistja” Lana Perri “mbushet” me karburant … (FOTO LAJM) https://t.co/02zIJTwxLZ
 0  0  0
18:31:21 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Rrëzimi i kësaj prezantueseje të motit nuk mund të lërë pa reagim edhe njeriun më të "ftohtë". Ngjarja ndodhi në... https://t.co/B3gDHUTlBY
 0  0  0
18:29:13 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
https://t.co/c4Q4fLFOfO https://t.co/aVpmIo9cO6
 0  0  0
18:26:03 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Aktorja Tinka Kurti është shtruar me urgjencë në spital. Burime pranë Kurtit, bëjnë me dije se aktorja është... https://t.co/69K4zXusXu
 0  0  0
18:21:59 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Pasion dhe puthje natën. Marrëdhënia e Massimiliano Allegrit me Ambra Angoli duket se po është në rrugën e... https://t.co/d449tJxlRc
 0  0  0
18:20:04 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ministrja e Mbrojtjes e Republikës së Shqipërisë, Olta Xhaçka me ftesë të Ministrit të Mbrojtjes Kombëtare të... https://t.co/RjhG8hQzPL
 0  0  0
18:16:21 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Dashamir Shehi tha në studion e https://t.co/HvoIRHlyGO se vendi ka nevojë për një reformë zgjedhore, pasi të gjith… https://t.co/1dO60xRNkp
 0  0  0
17:56:25 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për këto akuza, ambasadori Donald Lu përmes një deklarate... https://t.co/4MnRGsOpSd
 0  0  0
17:55:42 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Dy persona që po protestonin kundër gërmimeve për varret e ushtarëve grekë në Dragot të Tepelenës, u proceduan... https://t.co/BZ0vWS94v0
 0  0  0
17:55:12 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ministrja e Arsimit, Lindita Nikolla ka publikuar një dokument sipas të cilës, renditen 20 degët më të kërkuara... https://t.co/UHjoG4UfJy
 0  0  0
17:48:36 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në Konventën e të rinjtëve të kësaj froce politike ftoi qytetarët që të... https://t.co/96DijbCZdG
 0  0  0
17:45:33 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Deputeti i opozitës Dashamir Shehi tha se qytetarët duhet të dalin të protestojnë se janë në fukarallik, çmimet... https://t.co/rUaM44zKJM
 0  0  0
17:40:42 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Kandidati për Këshillin e Lartë të Prokurorisë, Kozma Jano ka reaguar pas akuzave të Partisë Demokratike, të... https://t.co/3Yr1qsNxpf
 0  0  0
17:26:45 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Blerja më e re e Arsenalit, Henrik Mikitarjan do të mbajë dy numra të ndryshëm për pjesën e mbetur të sezonit,... https://t.co/peu015IGkX
 0  0  0
17:24:39 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Në Shqipëri, ka patur kritika kohët e fundit ndaj ambasadës amerikane për mbajtjen e qëndrimeve të dyfishta... https://t.co/lH1ZCuYIDK
 0  0  0
17:22:38 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Me të drejtë shumëkush kur dëgjon fjalën mafia imagjinon një organizatë të përbërë nga “burra të veshur seriozë,... https://t.co/KfdAGssZjq
 0  0  0
17:20:13 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Partizani zyrtarizon blerjen e tretë për sot. Klubi i kuq ka njoftuar arritjen e marrëveshjes me Emran... https://t.co/aZdLi67hRP
 0  0  0
17:12:10 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Rita Ora dhe Dua Lipa janë përzgjedhur në listën më të famshme të momentit në Nju Jork. Revista prestigjoze... https://t.co/ns98oE9VZa
 0  0  0
17:08:21 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Presidenti i Ekuadorit, Lenin Moreno, në një intevistë televizive e ka përshkruar themeluesin e Wikileaks,... https://t.co/LftYsVOVy5
 0  0  0
17:06:57 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një grua u qëllua tre herë me armë zjarri në fytyrë afër qendrës së Napolit, ndërsa policia dyshon se këtë sulm... https://t.co/MyDgJLFz6G
 0  0  0
17:05:04 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Për ndërtimin e ineceriatorit në Vërri të Fierit së fundmi një banore e këtij fshati i ka dërguar një letër të... https://t.co/TsWdVhC8Iv
 0  0  0
16:57:15 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Lacio është padyshim surpriza më e bukur në këtë sezon në Itali. Rezultatet e fundit e rendisin klubin... https://t.co/1aVEO08nVV
 0  0  0
16:56:59 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Dy ditë pas përfundimit të takimit 3 ditor mes ministrave të jashtëm të Shqipërisë dhe Greqisë, përkatësisht... https://t.co/qGSmVm6app
 0  0  0
16:51:32 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Parlamenti Europian do të njihet më 6 shkurt me strategjinë e zgjerimit të BE-së përmes një raporti që... https://t.co/fyoV3ayxmH
 0  0  0
16:46:45 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Anëtarët dhe simpatizantët e PDIU dhe shoqatës Çamëria zhvilluan sot një protestë para Ministrisë së Jashtme të... https://t.co/0CVLPYdPON
 0  0  0
16:36:01 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Anëtarët dhe simpatizantët e PDIU zhvilluan sot një protestë para Ministrisë së Jashtme të Shqipërisë. Protesta... https://t.co/2gS8YSzBeX
 0  0  0
16:34:27 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Pas 8 vitesh me Barcelonën, Javier Maskerano ka vendosur për t’u larguar nga skuadra e Barcelonës. Lajmin e ka... https://t.co/xdjm3BLdHu
 0  0  0
16:31:05 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Pas 13 vitesh bashkë blogu i liderit të Lëvizjes 5 Yje Beppe Grillo ndahet nga blogu i kësaj force politike. I... https://t.co/9AHHUw5aS9
 0  0  0
16:23:45 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Udhëheqësi i Ushtrisë britanike, Sir Nicholas Carter, e ka përshkruar Rusinë si kërcënimin më të madh për... https://t.co/8tXsXxmRLz
 0  0  0
16:21:37 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtes Sociale ka nisur një program kombëtar për ofrimin e kujdesit shëndetësor... https://t.co/sMxhYM9wls
 0  0  0
16:21:28 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një korrier shqiptar droge u arrestua nga policia italiane në autostradën A / 1 në zonën e Arezzo-s. Në pranga ka... https://t.co/Xyy8J9CJnu
 0  0  0
16:18:42 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Propozimi i mazhorancës, për ndryshimin e rregullores së Kuvendit për dhënien e autorizimit për arrestimin e... https://t.co/mO2KktWZYA
 0  0  0
16:14:47 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Gjobëvëniet mes ish-partnerësh dhe të rinjsh që kërcënojnë njeri-tjetrin me foto intime nuk janë të panjohura për... https://t.co/6pDFRvLz8e
 0  0  0
16:13:15 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
''Get Out'', ''Dunkirk'', ''The Shape Of Water'' dhe ''Darkest'' janë filmat pretendente për të fituar çmimin e... https://t.co/NESXBv8bt5
 0  0  0
16:08:59 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Partizani nuk ndalet në merkato. Të kuqtë kanë zyrtarizuar goditjen e tretë brenda dy ditëve. Senad Hysenaj, do... https://t.co/QZFx43xRvR
 0  0  0
15:59:18 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Prindër dhe nxënës në ishullin e Kretës nuk kanë lejuar që në ambientet shkollore të bëhet mësimi i gjuhës... https://t.co/ZqoWZkYf2g
 0  0  0
15:35:40 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një 16-vjeçar është arrestuar në qytetin e Durrësit pasi ka plagosur me thikë shtetasin A.K 21 vjeç .... https://t.co/nIqKgnNPGW
 0  0  0
15:34:15 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ndonëse më parë nuk është njohur asnjë lidhje mes dy emrave të përfolur të botës së krimit si ai i Emiljano... https://t.co/ZNpTgDVPlx
 0  0  0
15:33:22 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Shqipëria ka plotësuar kushtet e nevojshme për të përfituar nga program IPARD, një program i fokusuar tek... https://t.co/r10L3FQI2w
 0  0  0
15:32:43 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Miliarderi dhe manjati i medias, Rupert Murdoch i bëri thirrje Facebook-it të paguajë një tarifë për mediat e... https://t.co/3urBmAdA4S
 0  0  0
15:31:51 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një student ka humbur jetën dhe disa të tjerë janë plagosur pasi një person i armatosur hapi zjarr në një... https://t.co/m1wzgSHUry
 0  0  0
15:30:59 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Seanca gjyqësore për bandën e Emiljano Shullazit është zhvilluar përmes debatesh të forta ku është përfshirë edhe... https://t.co/EOZvlyt7rd
 0  0  0
15:30:50 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Erkand Qerimaj nuk mundi që të siguronte medalje në Botërorin e zhvilluar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.... https://t.co/LTuwElypg1
 0  0  0
15:19:10 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Kampionati botëror i mundjes me gishta realizohet prej 10 vitesh, ku fituesit për herë të dytë janë Paul dhe... https://t.co/sGQuu15gky
 0  0  0
15:18:25 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Apple do të fillojë të pranojë porosi online për altoparlantin inteligjent HomePod duke filluar nga data 26... https://t.co/LTwOS59kr8
 0  0  0
15:14:02 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Është ndarë nga jeta në moshën 78 vjeçare Hugh Masekela, legjenda e jazz afrikano-jugor. ‘Pas një lufte të gjatë... https://t.co/MHfE9hWRoE
 0  0  0
15:12:24 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një 16-vjeçar është arrestuar në qytetin e Durrësit pasi ka plagosur një djalë 5 vite më të madh se ai me thikë.... https://t.co/b9v9SWH8k8
 0  0  0
15:10:29 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ka shkuar në 27 numri i fëmijëve që rezultojnë të prekur nga virusi i Fruthit. Sipas burimeve deri më tani 80% e... https://t.co/t0lEEXXQP0
 0  0  0
15:09:13 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Dy kandidatët për vendet vakante të Komisionit të Autoritetit të Konkurrencës, Elsa Gega dhe Knidi Bashari... https://t.co/cn4839dL9n
 0  0  0
15:07:31 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Pep Guardiola është trajneri më i mirë në botë për këtë sezon deri më tani në Europë. Faqja e parë e... https://t.co/4hYMeKw8yU
 0  0  0
15:06:12 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Rajoni i Ballkanit Perëndimor duhet të paraqitet me një ofertë të përbashkët turistike,veçanërisht për vendet e... https://t.co/qCTxXbwXjM
 0  0  0
15:06:06 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Pas deklaratave publike të Partisë Demokratike se kandidati i përzgjedhur për të qenë pjesë e Këshillit të Lartë... https://t.co/jKFzaoJXQW
 0  0  0
14:58:26 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Këshilli i Evropës ka zbuluar së fundmi se aborti selektiv në bazë të gjinisë së fëmijës është duke u praktikuar... https://t.co/QZXD7dQnQ6
 0  0  0
14:52:24 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Klubet më të pasura në botë, Junajtid konfirmohet para Realit https://t.co/4vpD62IDks
 0  0  0
14:47:49 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Mançester Junajtid vazhdon të mbetet në majën e botës për sa i përket klubeve që kanë arkëtuar më shumë para... https://t.co/M3DqbSIMZQ
 0  0  0
14:47:19 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Të gjithë të interesuarit për të kryer studime jashtë vendit mund të informohen mbi mundësitë për të aplikuar në... https://t.co/2HveeIwVIt
 0  0  0
14:46:05 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
https://t.co/6S7MMLppOS https://t.co/xbGcVYRmvP
 0  0  0
14:37:23 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Për Partinë Demokratike, shorti i djeshëm për kandidatët e KLP dhe KLGj nuk ishte asgjë më shumë se një një... https://t.co/hPsKf9YwNV
 0  0  0
14:31:16 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Vazhdimi i debatit për ligjin për gjuhët, të hënën do të jetë në rendin e ditës të seancës plenare në Parlament,... https://t.co/f4XfjTeNkj
 0  0  0
14:26:57 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
LSI i kërkon Prokurorisë së Përgjithshme të nis procesim penal ndaj Sekretarit të Përgjithshëm të Kuvendit,... https://t.co/1TpeNFkc8U
 0  0  0
14:26:42 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një ditë më parë një djalë i mitur në fshatin Cakran të Fierit ka parë tmerr me sy kur persona ende të... https://t.co/MPWyyEK6uy
 0  0  0
14:25:27 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Katër ditë aktivitete përkujtimore. Nga 25 deri më 27 prill 1968, të gjithë shqiptarët e mërguar, pa mundësinë... https://t.co/7v0wGsHMAH
 0  1  0
14:23:37 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Alarm për cunami është lëshuar pas një tërmeti prej 7.9 shkallësh të Richterit që ka goditur bregdetin e Alaskës... https://t.co/UVMb9mJ5e6
 0  0  0
14:23:28 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
“Për të parandaluar radikalizmin politik dhe polarizimin etnik që mund të ndezë konfliktet e armatosura,... https://t.co/GfqGonen9M
 0  0  0
14:21:35 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Në vijim të aksionit kundër lidhjeve të paligjshme dhe shpërdorimit të ujit të pijshëm të nisur që në Korrik... https://t.co/2N5RvEBUjb
 0  0  0
14:21:03 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
PRAPASKENAT/ Plas te Milani, tension dhe gota të thyera për transferimin e Gomez https://t.co/leofZix4RK
 0  0  0
14:20:26 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Sekreti i Milinkoviç Saviç? Është padyshim doktoresha Natalija (FOTO LAJM) https://t.co/Vynaz6RrkM
 0  0  0
14:03:45 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një operacion i madh antidrogë që përfshiu mbi 90 karabinierë të Kompanisë së Raguzës, të mbështetur nga... https://t.co/eCnHvrg66t
 0  0  0
13:56:51 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Dosjet e të paktën pesë kandidatëve që garojnë për institucionet e reja të drejtësisë KLGJ dhe KLP kanë nxjerrë... https://t.co/beW07QCcqW
 0  0  0
13:55:25 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Pesë nxënës në klasën e pestë të një shkollë 9 vjeçare në Durrës janë paraqitur në spital me shenja helmimi.... https://t.co/cbmnS1C56F
 0  0  0
13:53:57 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Mbledhja e 48-të e Forumit Ekonomik Botëror, e cila ka nisur ditën e martë në Davos, qytetin e alpeve të Zvicrës,... https://t.co/SSRGpFpBHI
 0  0  0
13:52:32 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Zhegrova konfirmon ftesën e Panuçit, por fut në “sherr” Shqipërinë me Kosovën https://t.co/4wx0IP4Dk5
 0  0  0
13:41:21 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Edon Zhegrova është ende i dyzuar në lidhje me Kombëtaren me të cilën do të luajë në të ardhmen. Talenti kosovar... https://t.co/FyX8FDNNRP
 0  0  0
13:41:10 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Kristiano Ronaldo është shfaqur me syrin e nxirë në stërvitjen e sotme në prag të ndeshjes së kthimit në Kupën e... https://t.co/iXRUQxQDfe
 0  0  0
13:29:27 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
''Lumturia është një qëllim i pakuptimtë ose koti. Mos e krahaso veten me njerëz të tjerë, krahaso veten me atë... https://t.co/4DxwJ3LuCW
 0  0  0
13:20:36 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Bandat kriminale në Suedi luftojnë me armë të trafikuara nga Bosnje Hercegovina. Kështu shkruan e përditshmja... https://t.co/zNb42kmlwP
 0  0  0
13:12:32 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
2 milionë euro për 1 vit e gjysmë, por nëse konfirmohet dënimi për përdhunimin e shqiptares ajo anulohet... https://t.co/PLbVdt0RLV
 0  0  0
13:12:23 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Robinjo është zyrtarisht një futbollist i skuadrës së Sivaspor. Ylli i njohur brazilian ka mbërritur në Turqi,... https://t.co/T3iaHxX6g5
 0  0  0
13:10:34 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Akuza e fortë: Kandidatët për KLP dhe KLGJ, njerëz politikë dhe të dënuar https://t.co/1mgvRHjIMc
 0  0  0
13:07:20 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Akuza e fortë: Kandidatët për KLP dhe KLGJ, njerëz polikë dhe të dënuar https://t.co/MQWPxwOxqr
 0  0  0
13:02:57 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Partia Demokratike hodhi sot akuza të forta ndaj procesit për zgjedhjen e anëtarëve të Këshillit të Lartë të... https://t.co/8rFod9eABR
 0  0  0
12:59:04 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
UEFA do të zbulojë nesër rivalët e Shqipërisë dhe Kosovës në formatin më të ri në futbollin ndërkombëtar, Liga e... https://t.co/oINT6lbXti
 0  1  0
12:57:40 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Këngëtarja e njohur nga Kosova, Beatrix Ramosaj vijon me postimet tepër provokuese në rrjete sociale, ku duken... https://t.co/wsS8nFtuYt
 0  0  0
12:57:33 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një grua e cila xhironte vetën duke notuar në ujëvarën popullore në Australi, aksidentalisht kapi momentin kur... https://t.co/SuA3Y2FaoH
 0  0  0
12:56:02 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Në eventin “ODA”, të organizuar nga Ministri Blendi Klosi, një ndër të ftuarat ishte edhe Armina Mevlani. Ajo... https://t.co/l7FknoeOPc
 0  0  0
12:53:49 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
UEFA do të zbulojë nesër rivalët e Shqipërisë dhe Kosovës në formatin më të ri në futbollin ndërkombëtar, Liga e... https://t.co/fW2PoPBoyu
 0  1  0
12:52:55 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Familja, miqtë dhe fansat e shkatërruar kanë janë mbledhur sot (23 janar) për të përcjellë për në banesën e... https://t.co/zJsfaCnJ7A
 0  0  0
12:50:20 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Vrasja dhe më pas djegia e nënë e bir në banesën e tyre ka alarmuar policinë e Vlorës, e cila në bashkëpunim me... https://t.co/dxUwqTiY78
 0  0  0
12:48:56 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një përleshje e madhe ka ndodhur në aeroportin Hannover mes popullit të kurdëve dhe disa të tjerëve, që mendohen... https://t.co/8Dur3EBn2I
 0  0  0
12:42:32 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ashtu siç e paralajmëroi ditën e djeshme, kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi dhe deputetët e LSI-së, i janë... https://t.co/hEF06fZZkj
 0  0  0
12:40:31 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Nëse jeni shqetësuar ndonjëherë se jeni detyruar të flini në aeroport për shkaqe të ndryshme, mendoni pak për një... https://t.co/OXMjByiWNb
 0  0  0
12:35:04 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Aktori që luajti Tinky Winky, në serinë e famshme të fëmijëve TeleTubbies, ka ndërruar jetë vetëm 4 ditë pasi... https://t.co/pzwKpWfTTA
 0  0  0
12:30:47 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ky është momenti shokues kur një bateri e vjetër Iphone shpërtheu në gojën e një të riu që e kafshoi për ta... https://t.co/j6SS2IUvxP
 0  0  0
12:29:20 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një takim në portin e Durrësit me peshkatarë nga Shkodra, Saranda, Lezha... https://t.co/wmoi7VSYfh
 0  0  0
12:25:54 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
10 futbollistët me avionët privat më të kushtueshëm (FOTO LAJM) https://t.co/1uuW4XdziG
 0  0  0
12:20:17 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Në takimin me degën 11 të Laprakës, në Tiranë, Kryetari i Partisë Demorkatike, Lulzim Basha, tregoi gjendjen e... https://t.co/bHaUOGyxvv
 0  0  0
12:19:35 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Pagat e futbollistëve kanë arritur në shifra të frikshme në vitet e fundit. Ata një pjesë të mirë të të ardhurave... https://t.co/p8zk0qWroN
 0  0  0
12:19:24 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Propozimi zyrtar i tre partive të opozitës për të ndryshuar sërish Kushtetutën me qëllim shkarkimin e Arta Markut... https://t.co/ErSrElzmGA
 0  0  0
12:16:45 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ashtu siç e paralajmëroi ditën e djeshme, kryetarja e LSI Monika Kryemadhi dhe deputetët e LSI i janë bashkuar... https://t.co/2KIkzsQ06B
 0  0  0
12:13:28 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Autoriteti për Informimin mbi Dokumentet e ish-Sigurimit të Shtetit, bazuar në të dhënat e deritanishme, beson se... https://t.co/xkPmH75TuK
 0  0  0
12:12:37 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Pak më shumë se një muaj nga zgjedhjet politike të 4 marsit në Itali, Kisha Katolike italiane i bën apel... https://t.co/pTKYneL0Dk
 0  0  0
12:06:40 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti tha sot se në Lëvizjen Vetëvendosje nuk ka ndarje, por vetëm disa... https://t.co/0KhHRW0RtP
 0  0  0
12:05:01 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Meghan Markle ka gjetur personin për konfekcionimin e fustanit të saj të dasmës ku ajo do t’i thotë “po” princit... https://t.co/58fJtunmIA
 0  0  0
12:03:23 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Familja Jonuzaj nga Vlora është përfshirë në një konflikt të ashpër. Tre motrat janë vënë kundër vëllait,... https://t.co/w2f8DRJGHe
 0  0  0
12:01:55 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, ka kritikuar mungesën e opozitës në tryezën e sotme të OSBE... https://t.co/UMZr3pnauW
 0  0  0
11:58:13 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Partizani është mjaft aktive në orët e fundit në merkato. Të kuqtë pas zyrtarizimit të Belicës, tashmë kanë... https://t.co/ypAEB59QyX
 0  0  0
11:52:55 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Gjonaj: Punonjësit e burgjeve në sitën e ”Vetting-ut”; Ja ndryshimet në punë https://t.co/ndEDbdLImv
 0  0  0
11:51:29 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Nga Elbasani ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë, Damian Gjiknuri i bëri të ditur se aksioni i ujit do të... https://t.co/nUHT9E0Px0
 0  0  0
11:50:44 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
''Të gjithë punonjësit e burgjeve, do të kalojë në sitën e Vettingut'', këtë mesazh dha Ministrja e Drejtësisë... https://t.co/A0bMElGW1E
 0  0  0
11:43:16 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Njihuni me Abi Elinski, futbollisten e fiksuar pas Serxhio Ramos (FOTO LAJM) https://t.co/umfUFCSDHp
 0  0  0
11:39:24 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Futbolli nuk është sporti i preferuar në Amerikë, dhe ky është një fakt i njohur. Gjithsesi kjo nuk e ndalon Abi... https://t.co/DkwfAWViR8
 0  0  0
11:39:04 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, ka hedhur shortin në Prokurorinë e Përgjithshme dhe ka përzgjedhur 3... https://t.co/1AWuIakrYA
 0  0  0
11:37:34 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
https://t.co/nbebaaR9zk https://t.co/2MroQb8h9g
 0  0  0
11:33:06 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Vjedhja e kamionit që besohet të ketë rreth 34,000 litra kimikate, është duke shkaktuar shqetësim në Europë.... https://t.co/JOHwLX5bRB
 0  0  0
11:31:20 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Në Amerikën latine ka nisur Kupa Libertadore, me ndeshjet e par kualifikuese, teksa njëra mes tyre ishte dhe ajo... https://t.co/m3sAFo5azl
 0  0  0
11:27:56 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Nisja e punimeve për gjetjen, identifikimin, zhvarrosjen dhe varrosjen e ushtarëve grekë të rënë në territorin... https://t.co/Nyp4I2LVGu
 0  0  0
11:26:31 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ish- kryeministri Sali Berisha, dihet që para se t’i futej politikës ka qenë një mjek i suksesshëm. Gjatë... https://t.co/SHXEOlgTnP
 0  0  0
11:23:49 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Si të humbisni ca kilogramë shpejt dhe të qëndroni në formë? Kjo është tema më e përhapur në bisedat mes femrave,... https://t.co/gvuok9uJju
 0  0  0
11:23:33 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Teksa më herët kreu i bashkisë së Tiranës deklaroi se brenda vitit autobusët elektrikë do të nisin nga puna, ai... https://t.co/IYQhOIoiXd
 0  0  0
11:18:29 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani i është rikthyer qëndrimit të Shqipërisë në OKB. Duke marrë shkas nga... https://t.co/c0uqTHf0xH
 0  0  0
11:15:00 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Para ose pas ndeshjes me Sampdorian? Ky është dyshimi i vetëm për të ardhmen e Edin Xhekos. E sigurt është që... https://t.co/QyxfhiKk6n
 0  0  0
11:11:43 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Lucas Moura shpreh hapur pakënaqësinë për situatën që po kalon te Paris Saint Germain. Braziliani, i cili nuk... https://t.co/9DfJuqxmeU
 0  0  0
11:02:53 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Në Kryesinë e Kuvendit, po diskutohet në një tryezë për mënyrën si mund të bëhet realitet votimi i shqiptarëve... https://t.co/ppouwIxPVe
 0  0  0
11:02:43 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një kameriere shpërtheu në lot pasi mori një bakshish të konsiderueshëm dhe të papritur nga një klient. Përveç... https://t.co/5mEw4dZKqy
 0  0  0
10:56:08 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Policia e Tiranës ka vënë në pranga 43-vjeçarin, Gazmend Biraci, pasi ishte shpallur në kërkim për veprat penale... https://t.co/HoYNZkDl0j
 0  0  0
10:53:41 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ylli i futbollit, Zlatan Ibrahimoviq është i njohur për pasionin e tij për tatuazhet. Sulmuesi suedez, aktualisht... https://t.co/FNyI69M0ZT
 0  0  0
10:47:02 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Sfilata e re pranverë - verë 2018 e Dior në javën e modës Haute Couture, në Paris ishte mes ëndrrave dhe... https://t.co/XzEqksjkGz
 0  0  0
10:45:12 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Fëmijët hiperaktivë janë në rritje në Gjermani dhe disa shkolla kanë vendosur të adoptojnë një masë të... https://t.co/eRnpYq8STL
 0  0  0
10:43:37 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Netflix ka humbur miliona dollarë për shkak të Kevin Spacey. Kompania e filmave tha të hënën se mori padi prej 39... https://t.co/J9I4KWqbMv
 0  0  0
10:40:24 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
1-E keni pyetur ndonjëherë veten përse gjatë eventeve speciale apo dasmave bien kambanat? Kjo besëtytni daton që... https://t.co/GOgzBFWxwM
 0  0  0
10:39:42 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Në heshtje studentë dhe pedagogë të Fakultetit të Drejtësisë, marshuan drejt vendit ku jeta e Ariela Muratit u... https://t.co/5pbbZVhUQo
 0  0  0
10:29:30 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, nënshkroi masat përkohshme, të cilat do të financojnë qeverinë... https://t.co/a8rh022wlp
 0  0  0
10:17:31 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ish-gjyqtari Shkëlqim Miri, i akuzuar për korrupsion pasiv, kërkon sërish lirimin nga burgu. Avokati Ardian Visha... https://t.co/TtTPtLAQez
 0  0  0
10:16:28 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Netflix ka humbur miliona dollarë për shkak të Kevin Spacey. Kompania e filmave tha të hënën se mori padi prej... https://t.co/3HJbCV7x1V
 0  0  0
10:15:36 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Mundësimi i votës për emigrantët shqiptarë ishte në fokus të një tryeze diskutimi, e para lidhur me këtë... https://t.co/z1C3PO29VZ
 0  0  0
10:09:42 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Vrasja e 21-vjeçares Ariela Murati, ka shumë enigma. Burimet thanë se Ariela Murati e Aldison Belulaj kanë qenë... https://t.co/xkkGXHyVyu
 0  0  0
10:09:32 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Kryeministri Zoran Zaev ka paralajmëruar se të gjithë qytetarët që kanë plotësuar 64 vite (meshkuj), ose 62 vite... https://t.co/iTs6o1wwGJ
 0  0  0
10:07:22 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Marshim i studentëve për Arielën! https://t.co/EG7ZBKzLI0
 0  0  0
10:03:54 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Zrinka Znidarcic ka një libër- foto të ri për djalin e saj dyvjeçar, Patrik. Dhe ajo vështirë se mund ta përmbajë... https://t.co/2QEQ45FZzL
 0  0  0
09:54:35 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
2018 është viti i të verdhës. E preferuara nga një pjesë e konsiderueshme e Vip-ave të huaj dhe markave më të... https://t.co/ZMxpLL9DRq
 0  0  0
09:52:21 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Me urdhër të Prokurorisë italiane e vendim të Gjykatës së Raguzës janë ekzekutuar urdhërndalimet për 18 persona,... https://t.co/u0Ra7TxwzG
 0  0  0
09:52:06 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ish deputeti Aqif Rakipi ankimon në Gjykatën e Administrative vendimin e KQZ-së për heqjen e mandatit. Ora News... https://t.co/dyesMw70LI
 0  0  0
09:50:49 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Nisja e punimeve për gjetjen, identifikimin, zhvarrosjen dhe varrosjen e ushtarëve grekë të rënë në territorin... https://t.co/RvxUSc0E7c
 0  0  0
09:42:47 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ngjarja e rëndë e vrasjes së 21-vjeçares, Ariela Murati, nga 23-vjeçari Aldison Belulaj, ka shokuar thellë... https://t.co/mxeuZUwX9H
 1  1  0
09:41:28 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Katër persona që morën pjesë dje në protestë në Verri kanë rënë në pranga, ndërsa akuzohen se kundërshtuan... https://t.co/Pz4O5jQugR
 0  0  0
09:39:11 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Nisma për gjelbërimin e Tiranës ka nisur të shtrihet në gjithë Tiranën. Pjesë e kësaj nisme nuk është më vetëm... https://t.co/gHvriyB0vi
 0  0  0
09:30:02 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një ditë pasi e përcollën mikeshën e tyre drejt banesën e fundit, sot studentët e Juridikut, me lule dhe... https://t.co/1rCokTEfE6
 0  0  0
09:24:01 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Deputetja e re e LSI-së, Floida Kërpaçi e ftuar në emisionin ''Dite e Re'', është shprehur se të jesh vajzë dhe... https://t.co/9UwduugUoY
 0  0  0
09:12:51 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Për muaj me radhë është përfolur se Kylie Jenner ështe shtatzënë. Duket se ylli 20 vjeçar ka vërtetuar të gjithë... https://t.co/40X3O4RJpP
 0  0  0
09:07:51 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një qen në SHBA më në fund ka takuar sozinë e tij të kukullave “Pluto”. Qeni në fjalë është shoqëruesi i një... https://t.co/iqIoZ4ublM
 0  0  0
08:59:51 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Entuziazmi juaj sot shkëlqen me shikimin tuaj. Hëna e bën ditën magjike dhe ju lejon të shprehni dëshirat që mund... https://t.co/bBbFBHQ9YD
 0  0  0
08:56:30 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Skënderbeu dhe FSHF u përballën dje në Gjykatën e Arbitrazhit Sportiv në Lozanë pas apelimit të klubit korçar... https://t.co/o5PLaNFR2q
 0  0  0
08:54:51 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Teknologjia tanimë po ndihmon edhe mjeksinë në shumë faza. Syzet e Snapchat janë një Shafi Ahmad, një mjek... https://t.co/TdpiYfTXp6
 0  0  0
08:52:36 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Të gjitha kafshët bëhen të 'çmendura' kur janë të uritura dhe e kanë përpara ushqimin. Ky qen i egër ishte pranë... https://t.co/hw8VYnhsQb
 0  0  0
08:51:21 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Në histori janë shkruar rekordet botërore të lindjeve. Vendin e dytë, si foshnja më e rëndë në botë është një... https://t.co/43r7njPeeI
 0  0  0
08:49:25 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Në një pjesë periferike të Holandës, është filmuar burri i paemëruar që lëshon zëra si të lopës, për t’i thirrur... https://t.co/yWTpwD4Sw0
 0  0  0
08:48:16 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Dielli është duke humbur ngadalë fuqinë tërheqëse që ka ndaj planeteve të sistemit tonë, e për pasojë edhe Toka... https://t.co/VfAwmWXJts
 0  0  0
08:45:41 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një aplikacion i ri për celularë nga Google i quajtur “Arts and Culture” ka një opsion i cili po bëhet shumë... https://t.co/MSHXVnA3DH
 0  0  0
08:44:17 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Lindja e fëmijës mund të jetë një nga dhimbjet më të mëdha që një grua mund të ketë dhe t’i durojë ato. Por ky... https://t.co/qGTgB5ZECp
 0  0  0
08:41:57 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Brenda njëzet minuta kalon nga pozicioni horizontal në atë vertikal. Njëqind metra gjatësi zhyten nën ujë e nuk... https://t.co/xMtfXLDeRC
 0  0  0
08:39:38 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ashtu si orët e shtrenjta, të cilat nuk prishen kurrë duke u kthyer në diçka të mërzitshme, edhe aeroportet më të... https://t.co/BtGyfCKRuG
 0  0  0
08:38:26 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një studente 20- vjeçare duket se do të fusë në telashe yllin kilian Alexis Sanchez. Paulina Sobierajska ka... https://t.co/Q7ehwKJWlQ
 0  0  0
08:36:33 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Deputeti i LSI-së Shezai Rrokaj deklaron se që protesta e të shtunës të quhet e suksesshme duhet që ajo të... https://t.co/rPzZGamyEu
 0  0  0
08:34:03 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Disa minuta pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Athinë, ku një shtetas shqiptar i dha fund jetës duke u hedhur... https://t.co/7ak0X3FLUl
 0  0  0
08:30:50 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Rruga në Bashkimin Evropian kalon edhe përmes përcaktimit të qartë të kufijve tanë, tha presidenti i Serbisë,... https://t.co/1HesQsL7TD
 0  0  0
08:29:19 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Google ka njoftuar se po zgjeron përpjekjet e saj në fushën e kërkim mbi inteligjencën artificiale. Gjigandi i... https://t.co/ccIEeVJZQ4
 0  0  0
08:27:18 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një ushtar japonez është vrarë në një ortek që goditi një resort skijimi në Japoninë qendrore, i cili mendohet se... https://t.co/mHJ3YwncIR
 0  0  0
08:23:40 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Talentet më të ndritshme të Evropës shtrihen shumë përtej kufijve të kontinentit. Lista vjetore e Forbes '30... https://t.co/scn0Jk2yxQ
 0  0  0
08:20:16 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një vajzë e mitur është aksidentuar mëngjesin e sotëm në aksion rrugor rrugor Elbasan-Peqin. Ngjarja ka ndodhur... https://t.co/AH4vomtCj7
 0  0  0
08:15:49 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një vajzë e mitur është aksidentuar mëngjesin e sotëm në aksion rrugor rrugor Elbasan-Peqin. Ngjarja ka ndodhur... https://t.co/AH4vomtCj7
 0  0  0
08:15:49 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Hugo Vau mendohet se ka thyer rekord pasi ka arritur të kalojë një dallgë gjigande prej 35 metrash. Kjo ishte... https://t.co/7IHdvI8FuN
 0  0  0
08:04:36 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
https://t.co/6LYE3V3NXm https://t.co/YEJ9tH2SRo
 0  0  0
08:03:03 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ministrat e Financave të Eurozonës kanë dhënë dritën jeshile për disbursimin e këstit të kredisë për Greqinë, në... https://t.co/288tu6D7kt
 0  0  0
08:03:00 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Petrit Vasili, kreu i Grupit të LSI, i ka bërë thirrje ambasdorëve Romana Vlahutin dhe Donald Lu të reagojnë në... https://t.co/08mqkPeA8W
 0  0  0
07:59:18 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Në internet janë publikuar pamjet kur njerëzit përdoreshin në testimet e aksidenteve rrugore në vitet ’70. Këta... https://t.co/aeTIgxCGSg
 0  0  0
07:55:02 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
A e dini se çfarë ndodh nëse për 10 minuta do të shihni gjirin e një femre? Sigurisht që meshkujt do të mendojnë... https://t.co/erdLWF1rVC
 0  0  0
07:52:43 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Ngacmimet seksuale në Hollywood janë kthyer në çështje dite në të gjithë globin. Jo vetëm se pas këtyre... https://t.co/sIXDZUKItK
 0  0  0
07:50:23 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Kryeministri Edi Rama ka publikuar si çdo mëngjes në faqen e tij të ‘Facebook’-ut ka dhënë sërish një lajm të... https://t.co/H8Mo5UO2nY
 0  0  0
07:47:59 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi mëngjesin e sotëm. Një shtetas shqiptar i ka dhënë fund jetës në mënyrë... https://t.co/bKtO4JPzGI
 0  0  0
07:44:46 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Orët e para të ditës së martë do të jenë me kthjellime dhe vranësira të shpeshta në të gjithë territorin. Pas... https://t.co/MYRmckiuWO
 0  0  0
07:40:27 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Kursi zyrtar i këmbimit valutor për sot është si më poshtë: ... ... https://t.co/B5EFkO2PFi
 0  0  0
07:39:06 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një automjeti në Lushnje i është vënë eksploziv mbrëmjen e djeshme. Ngjarja ka ndodhur në orën 23:45, në lagjen... https://t.co/2PyHHNnR6V
 0  0  0
07:37:38 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Automjetet fluturuese do të fluturojnë përmes qiejve të Shteteve të Bashkuara brenda dekadës së ardhshme. Të... https://t.co/GFTxcw3wCF
 0  0  0
07:36:00 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Nga bisedat e vogla te ato më seriozitet njerëzit e duan komunikimin. Disa më shumë disa më pak, e rëndësishme... https://t.co/UZhdHvy4g5
 0  1  0
07:00:52 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Presidenti i Parlamentit të Katalonjës e ka propozuar Carles Puigdemont-in sërish si President rajonal.... https://t.co/f0PNR6qDNV
 0  0  0
06:59:37 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Vizita e presidentit të Serbisë, Aleksandar Vucic në Kosovë ishte ndër çështjet më të komentuara të këtyre... https://t.co/PJmqlmizux
 0  0  0
06:57:56 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Edhe pse në mënyrë të heshtur, gjithnjë është folur për një lloj “rivaliteti” të heshtur mes dy shkrimtarëve të... https://t.co/FEXcxv6zJG
 0  0  0
06:52:38 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Punëtorët kinezë kanë treguar edhe një herë se janë më të vërtetë shumë efikas në punë. Rreth 1500 punëtorëve që... https://t.co/whaprhe1yA
 1  1  0
06:50:14 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Përqendrimi i lartë i pasurisë në pak duar ishte shqetësimi kryesor që po diskutohet në Forumin Ekonomik të... https://t.co/3QNgjmzRn1
 0  1  0
06:48:11 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Shtetet e Bashkuara miratuan tarifa të reja mbi lavatriçet e importuara dhe tablotë diellore. Ky veprim është në... https://t.co/pa9LAiSGQt
 0  0  0
06:45:24 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Turqia i ka kërkuar SHBA të ndalojë mbështetjen e grupi kurde YPG në Siri në luftimet që po zhvillon me forcat... https://t.co/XBKhagsjLq
 0  0  0
06:43:47 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
SHBA-ja kritikoi sot mungesën e influencës nga Rusia ndaj aleatit sirian, ndërkohë që regjimi i Bashar al-Assad... https://t.co/viJs62Chb6
 0  0  0
06:42:34 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Një prej vullkanëve më aktivë në Filipine, Mayon ka shpërthyer. Autoritetet kanë shpallur gjendjen e emergjencës... https://t.co/nDNjixFzcC
 0  0  0
06:41:12 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Luftime të ashpra po zhvillohen mes trupave turke dhe forcave kurde në enklavën kurde në Siri. Siç njofton AP,... https://t.co/m1tsnA1U4W
 0  0  0
06:39:48 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
130 shqiptarë janë kthyer vullnetarisht nga Franca, pasi autoritetet franceze u kishin mohuar kërkesat për azil.... https://t.co/mdvIqqN0zd
 0  0  0
06:38:37 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Sot ata janë të famshëm, të suksesshëm, dhe shumë të pasur. Por jeta nuk ka qenë gjithmonë fushë me lule për... https://t.co/jE5aBW79Vn
 0  0  0
06:37:30 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Në rrethet e miqve të tyre ata quhen “çifti i lashtë”, pasi kishin një jetë bashkë. Mediat shkruan vetëm pak ditë... https://t.co/TaknuhOD9e
 0  0  0
06:35:02 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
‘’Më duket sikur dje mora vesh lajmin që një princeshë do të vinte në jetën tonë, akoma kam në buzët e mia... https://t.co/pbVP2V6jdD
 0  0  0
06:33:32 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Malia, vajza e madhe e ish presidentit të Amerikës, Barack Obama, është rritur! Thuajse 1 vit më parë, mediat e... https://t.co/P16sYx9XQm
 0  0  0
06:31:59 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Prej disa kohësh në media përflitet se çifti Vesa Luma dhe Big Basta janë një krizë madje u tha se edhe mund të... https://t.co/qPCox40kvH
 0  0  0
06:30:33 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Dashi-Ditë çuditshme për çiftet, kontradiktat mund të zemërojnë partnerin/en tuaj. Megjithatë, Marsi është i... https://t.co/8dqaOhhX3G
 0  0  0
06:29:07 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Kryeprokurorja e Përgjithshme Arta Marku pritet të ndryshoj strukturën e prokurorisë së përgjithshme. Burime... https://t.co/tbNWvyTE5r
 0  0  0
23:19:42 January 23, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Arsenali mund Çelsin me golin e një shqiptari, në finale e pret Siti (VIDEO) https://t.co/RzXDvI33A3
 0  0  0
22:06:00 January 24, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Arsenali është finalisti i dytë i “Carabao Cup” në Angli. “Topçinjtë” e Londrës mposhtën në ndeshjen e kthimit... https://t.co/9Swy1Ccsdw
 0  0  0
22:05:32 January 24, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
https://t.co/eKTPGMs6yk https://t.co/tIlhYMcqpw
 0  0  0
22:05:26 January 24, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Në studion e emisionit “Opinion”, gazetari Artan Hoxha është shprehur se interesat për naftën shqiptare dhe... https://t.co/tzGiGIFG20
 0  0  0
22:01:46 January 24, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Në emisionin “Opinion” biznesmeni Rezart Taçi ka mohuar lajmin se ndaj tij kanë nisur hetimet për evazion... https://t.co/Hn0aTe3E97
 0  0  0
21:59:36 January 24, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Vangjel Dule, kryetari i PBDNJ-së u shpreh se bisedimet mes Shqipërisë dhe Greqisë favorizojnë hapjen e... https://t.co/7vKGqxk2Dg
 0  0  0
21:58:55 January 24, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Kombëtarja shqiptare e futbollit pasi ka njohur kundërshtarët e UEFA Nations League, Skocinë dhe Izraelin, në... https://t.co/0PgX1cGlB9
 0  1  0
21:54:38 January 24, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Në emisionin “Opinion” biznesmeni Rezart Taçi ka mohuar lajmin se ndaj tij kanë nisur hetimet për evazion... https://t.co/bPFax0VxDC
 0  0  0
21:54:27 January 24, 2018
Facebook
( @GazetaKohaJone )

Tweets
113.8 K
Followers
4.2 K
Following
2 K
Trending Tweets
Rezart Taçi në një emision te Blendi Fevziu tha live se lajmet e përhapura se kanë filluar hetimet ndaj meje,... https://t.co/HWfJLvx4C6
 0  0  0
21:54:16 January 24, 2018
Facebook
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13

GazetaKohaJone's Tweeting Pattern

Based on pattern calculated through algorithm by taking average time of everyday tweets, GazetaKohaJone's (Koha Jonë) tweeting hours are as follows


GazetaKohaJone's GeoLocation

GazetaKohaJone (Koha Jonë) is based in Tirana as shown on map.

Profile Colors

Profile
Sidebar
Sidebar Border

GazetaKohaJone's HashTags

GazetaKohaJone's Mentions

The User GazetaKohaJone has no Mentions yet

Current suspected mood: